درباره سنگ اکسپو

سنگ اکسپو با همکاری چند برند مطرح و پیشرو در زمینه سنگ های ساختمانی به عنوان اولین فروشگاه آنلاین سنگ های تزئینی و خدمات CNC سنگ در ایران با خدماتی کاملا حرفه ای ، در سطح بین المللی با سیستم مشتری مداری حرفه ای و متفاوت ایجاد شده است تا محصولات معتبر ترین تولیدکنندگان را بصورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و مصرف کنندگان عزیز بصورت امن و با خیال آسوده بصورت آنلاین محصولات مورد نیاز خود را خرید کنند.

یکی از دلایل عمده ایجاد سایت سنگ اکسپو، نبود یک مرجع برای انتخاب ، طراحی و خرید محصولات سی ان سی سنگ در ایران بود، تا قبل از این، براورد هزینه نماهای کلاسیک و رومی کاری سخت بود که تقریبا امکان مقایسه قیمت خدمات سی ان سی وجود نداشت و این باعث می شد متاسفانه بعضی از تولیدکنندگان با قیمت های کذایی در حق مشتریان اجحاف نمایند و همچنین مشتری امکان انتخاب و براورد هزینه نمای خود را نداشته باشد.

همچنین طراحان عزیز میتوانند با توجه به بودجه مشتری از طرح های موجود در سایت در طراحی خود استفاده کنند یا با ارسال طرحی که خود طراحی نموده اند به راحتی هزینه های مشتری را براورد نمایند.

یکی دیگر از دلایل شکل گیری سایت سنگ اکسپو نبود فروشگاه آنلاین برای سنگ های تزئینی داخل ساختمان بود. محصولاتی که هم شیک باشند، هم بروز باشند و مهمتر از همه بتوانند مستقیم از تولیدکننده خرید نمایند.

بسیاری از محصولاتی که در سایت سنگ اکسپو در زمینه سنگ های تزئینی ارائه میشوند برای اولین بار در بازار ایران ارائه میشوند.

سنگ اکسپو با ارائه خدمات ویژه برای مشتریان، مشتری مداری حرفه ای را به فروشگاه های آنلاین ایران وارد کرده است:

  • سنگ اکسپو برای اولین بار در ایران سیستم برگشت کالا تا 60روز را برای اطمینان خاطر مصرف کنندگان ارائه داده است. کالاهای خریداری شده از سایت را میتوانید تحت شرایط خاص تا 60 روز بعد از خرید مرجوع نمایید.
  • اولین هدف سنگ اکسپو ارائه محصولاتیست که از کیفیت تولید آنها اطمینان خاطر داشته باشد به همین دلیل فقط محصولاتی ارائه میدهد که توسط برند های معتبر، بنام و خوشنام صنعت سنگ ایران تولید شده باشند.
  • در کنار تامین محصولات بروز ، جدید و شیک، با بسته بندی حرفه ای محصولات سعی میکنیم سفارش شما در کمال سلامت به دستتان برسد.
  • همچنین همکاران ما از مشاوره در زمینه طراحی گرفته تا سوالات و احیاناً مشکلات احتمالی در قبل، هنگام یا بعد از خرید در کنار شما هستند.